O nás

Naší prioritou je Vaše spokojenost. Najdete u nás pouze profesionálně vyškolené odborníky. Nabízíme kompletní servis nejen mobilních zařízení firmy Xiaomi ale i ostatních výrobců. Jsme jediné servisní středisko v ČR specializující se na servis  zařízení XIAOMI s nově vybudovanou servisní laboratoří. O Vaše miláčky se Vám postaráme jak v rukavičkách. Zařízení po opravě od nás nevykazují známky po vniknutí, jako u jiných konkurenčních firem, kde telefony opravují jak na jezdícím pásu.  My se o Vaše miláčky náležitě postaráme a ke každé zakázce se snažíme přistupovat individuelně a zodpovědně. Proto ve většině případů máte telefon opraven již do 24hodin od dodání zařízení do servisu*. Kromě kvalitního servisu nabízíme i prodej převážně výrobků firmy Xiaomi. Náš tým je Vám vždy k dispozici s řešením jakýchkoliv problémů v dané oblasti
*počítá se čas od momentu kdy zařízení dorazí do servisního střediska a platí pouze na běžné opravy zařízení XIAOMI v režimu expres. (Ostatní výrobci podle typu požadovaného dílu) 

Stačí nás jen kontaktovat a to i v případě, že potřebujete jen poradit. Jsme tu pro Vás a snažíme se Vám vyjít vždy maximálně vstříc. Těšíme se na Vaši návštěvu.

V případě jakýchkoli dotazů nás neváhejte kontaktovat.